1398/06/10
رئیس واحد دهاقان در جمع کارکنان واحد و خانواده‌های آنان
به گزارش خبرنگار آنا از واحد دهاقان، آئین تجلیل از کارکنان واحد دهاقان با حضور کارکنان و خانواده‌های آنان در محل سالن شهید بشارت واحد برگزار شد.
در این برنامه، دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان در سخنانی گفت: « در انجام برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته برای واحد، حدود هشت ماه پیش، تولید بذر هیبرید خیار در گلخانه دانشگاه در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با لطف خداوند متعال، اولین برداشت بذر هیبرید خیار از گلخانه واحد انجام شد و تولید انبوه این محصول در واحد دهاقان به‌طور موفقیت‌آمیز پایان یافت. در کشور چندین واحد دانشگاهی در این امر مهم به فعالیت مشغول هستند که واحد دهاقان نیز یکی از این واحدهای دانشگاهی است. توسعه این گلخانه نیز در دستور کار قرار گرفته است که امیدوار هستیم با تدارک زمین و آب مطلوب در اطراف شهرستان، فاز دوم را در وسعت بزرگتر و با آخرین فناوری های اختصاصی، تأسیس و افتتاح نماییم تا قادر باشیم بذر گلخانه ای را که یکی از تولیدات دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی است به تولید انبوه ملی و خودکفایی برسانیم که هدف نهایی نظام جمهوری اسلامی ایران است.»
حجازی خاطرنشان کرد: « با پیگیری های انجام شده، توانستیم مجوز پذیرش دانشجوی غیرایرانی را کسب نماییم، با این هدف که بتوانیم دانشجویان عراقی و سوری را در واحد پذیرش کنیم. رایزنی ها و فعالیت های دیگری نیز در این خصوص انجام شده است که امیدواریم در نیمسال های آتی، این مهم را محقق نماییم. سابقه 32 ساله این دانشگاه در امر آموزش، پژوهش، امکانات و زیرساخت های بسیار مطلوب، برخورداری از کادر هیأت علمی مجرب و... ما را در این رهگذر قادر خواهد ساخت که حرف های زیادی در جذب دانشجویان خارجی داشته باشیم و در این امر نیز موفق عمل نموده و تعالی بیش از پیش واحد را در پی داشته باشد.»
در پایان برنامه از کارکنان بازنشسته اخیر، منصور کمالی فر، اصغر کاظم زاده، اکبر خلیلی و کارمند منتخب سال 97، محمود آقاحسینی با اهداء لوح تقدیر و هدایایی، تجلیل به عمل آمد.                                                                      
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal