1398/07/14
برگزاری آئین استقبال از دانشجویان جدیدالورود دانشگاه
رئیس واحد دهاقان:
تحصیل و کسب علم و دانش یکی از مسیرهای موفقیت است.
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، آئین استقبال از دانشجویان جدیدالورود این دانشگاه، با حضور دانشجویان، اعضای هیأت رئیسه واحد و جمعی از اعضای هیأت علمی و کارکنان در محل سالن شهید بشارت برگزار شد.
در این آئین، دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد در سخنانی خطاب به دانشجویان گفت: « محیطی که در آن هستیم، محیطی علمی، تحقیقاتی و فرهنگی است. محیطی که وظیفه اصلی آن، آموزش علم و دانش است، اما در کنار کسب دانش، کسب مهارت‌های زندگی، کسب مهارت‌های اجتماعی و مهارت‌های تحقیقاتی  جزو وظایف دانشگاه و دانشجو است. دانشجو در ابتدا باید هدف و مسیر حرکت خود را برای رسیدن به هدف مشخص کند. برای رسیدن به موفقیت، نیازمند به وجود هدف هستیم. برای نیل به هدف باید مسیر حرکت را به خوبی بشناسیم و با پشتکار و خلاقیت به اهداف خود برسیم.»
حجازی تصریح کرد: « تحصیل و کسب علم و دانش ، یکی از مسیرهای دستیابی به موفقیت است. انتهای مسیر کسب علم، موفقیت و دستیابی به آمال است. چگونگی حرکت و حرکت ما در مسیر و نوع پشتکار و نوع خلاقیت برای دسترسی به اهداف بسیار مهم می‌باشد. دانش و مهارت و پشتکار و خلاقیت، چهار عنصری هستند که می توانند باعث موفقیت صد در صد یک دانش‌آموخته باشد.»
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
271
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal