فراخوان جذب هسته های رشد در واحد دهاقان
1399/04/26
 
دکتر بابک بهروز، مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان در گفتگو با خبرگزاری آنا از فراخوان این واحد دانشگاهی برای جذب هسته‌های رشد خبر داد.
وی ضمن اعلام این خبر افزود: «  دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان با جذب کمک مالی از یکی از خیرین کارآفرین در سطح استان اصفهان، اقدام به انجام فراخوان جذب ایده در مرکز رشد نمود.
بهفروز ادامه داد: «  فراخوان جذب ایده به تمامی واحدهای سطح استان ارسال شد و صاحبان ایده می‌توانند تا پایان مرداد ماه سال جاری با اعلام آمادگی برای شرکت در این مسابقه از مزایای وام بلاعوض که از طرف خیر کارآفرین و تایید شورای مرکزی رشد واحد به آنان اهدا خواهد شد، استفاده نمایند. »
مدیر پژوهش و فناوری واحد دهاقان در پایان ضمن اشاره به شرایط فعلی کشور و وجود بیماری کرونا خاطرنشان کرد: « با توجه به شرایط ایجاد شده به دلیل وجود ویروس کرونا و از طرفی با تأسی به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری سال به نام سال جهش تولید، معاونت علمی واحد قصد دارد با برگزاری برنامه هایی از این دست، راه را برای جوانان دارای پتانسیل و صاحبان فکر هموار کند تا واحد دهاقان هم در راستای جهش تولید نقش اساسی را ایفا نماید. »
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید:
1056
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal