ساختن آینده‌ای خوب برای دانش آموزان، وظیفه‌ای است که بر دوش همه سنگینی می‌کند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، دکتر سید حسن حجازی، رئیس واحد دهاقان از مجتمع سما واحد دهاقان بازدید کرد.

 

حجازی در این بازدید در جمع معلمان و آموزگاران در سخنانی گفت: « حضور در مدارس و مشاهده تلاش همکاران از نزدیک و وجود این مقدار انرژی در دانش‌آموزان، حس خوب و زیبایی به انسان می‌دهد که حال همه ما را خوب می‌کند. امیدوارم در سال جاری کادر سما، پرقدرت‌تر و مصمم‌تر از قبل به فعالیت بپردازد. مدارس سما باید در سطح شهرستان در تمامی امور سرآمد باشند تا توسط دانش‌آموزان و خانواده‌های آنان برای خدمت به دانش و فرهنگ شهرستان انتخاب شوند. متمایز بودن در امر آموزش در مدارس سما بسیار مهم است. با نوآوری می توان مدارس سما را از دیگر مدارس سطح کشور متمایز کرد ».

رئیس واحد دهاقان تصریح کرد: « شرایط و سن دانش‌آموزان در هنگام ورود به مدارس بسیار حساس است و در این سن مسائل آموزشی، فرهنگی و خانوادگی، می‌توانند تأثیر مهم و شگرفی در دانش‌آموزان داشته باشند، میزان تأثیر معلم روی دانش‌آموزان خارق‌العاده است. معلم باید علاوه بر آموزش، به دانش‌آموزان درس زندگی بدهد. کیفیت تدریس معلم می تواند در گوشه گوشه زندگی ما نمود داشته باشد، شغل معلمی شغلی بسیار حساس و خطیر است، معلم باید در کار خود قانع نباشد، چرا که اگر در کاری قانع شدیم، دیگر پیشرفت نخواهیم کرد ».

حجازی در پایان خاطرنشان کرد: « ساختن آینده‌ای خوب برای دانش آموزان، وظیفه‌ای است که بر دوش همه سنگینی می‌کند، ایجاد انگیزه  توسط معلمان می‌تواند همه دانش آموزان ایران زمین را به بالاترین سطح موفقیت برساند چرا که آینده بهتر ایران اسلامی در گرو تلاش و کوشش همین دانش‌آموزان امروز و آینده‌سازان فرداست ».

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/08/06
تعداد بازدید:
193
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal