فرماندار دهاقان: دشمنان از پشتوانه مردمی نظام، بیش از امکانات تسلیحاتی ما هراس دارند
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، نشست ویژه مشارکت در انتخابات با حضور جمعی از دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی در سالن اجلاس شهید بشارت برگزار شد.

در این نشست علی اصغر قاسمیان، فرماندار شهرستان دهاقان در سخنانی خطاب به حضار گفت: « نظام جمهوری اسلامی ایران یک نظام مردم‌سالار و دینی است که به رهبری امام راحل با نام جمهوری اسلامی شکل گرفت و هزینه‌های سنگینی را برای حفظ و نگهداری آن متحمل شدیم، شهدای بسیاری که با نثار خونشان باعث استمرار این انقلاب و نظام شدند، مصداقی از این هزینه ها می باشند. »

قاسمیان افزود: « یکی از جایگاه هایی که نظام ما خود را به عنوان نظامی مردم‌سالار و دینی نشان می‌دهد، مبحث انتخابات است، انتخاباتی که همیشه برای کشور ما مهم بود و مهم خواهد بود. انتخابات از ابعاد و جهات بسیاری برای ما مهم است. برگزاری انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در آن تضمین کننده امنیت کشور خواهد بود، چرا که دشمنان از پشتوانه مردمی نظام بیش از امکانات تسلیحاتی ما هراس دارند. پس هر کس که ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق‌های رای حضور یابد تا عظمت و اقتدار ایران را به جهانیان نشان دهد. »

فرماندار دهاقان در ادامه با اشاره به مولفه های چشمگیر انقلاب افزود: در شرایطی هستیم که دشمنان قسم خورده ای داریم و خواهیم داشت، حضور همه جانبه در انتخابات باعث کمرنگ شدن و بی اثر شدن تهدیدات و رجز خوانی های دشمنان می‌شود. »

قاسمیان در پایان خاطرنشان کرد: «  امیدوارم ملت سربلند ایران همانگونه که در راهپیمایی 22 بهمن حماسه بزرگ را خلق نمودند، در دوم اسفند ماه نیز به وظیفه ملی خود عمل کنند و حماسه بزرگتر را برای نظام و کشورمان رقم بزنند. »

 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/11/30
تعداد بازدید:
148
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal