رئیس واحد دهاقان: تمامی کلاس‌های آموزشی واحد دهاقان در رشته پرستاری به صورت غیرحضوری و اینترنتی در حال برگزاری است
-

دکتر سید حسن حجازی، رئیس واحد دهاقان در گفتگوی اختصاصی با آنا از برگزاری اغلب کلاس‌های آموزشی این واحد دانشگاهی با استفاده از زیرساخت‌های موجود و بستر اینترنت واحد خبر داد.

حجازی ضمن اعلام این خبر گفت: « با توجه به شرایط ایجاد شده و تعطیلی کلاس‌های حضوری در واحد، طی جلساتی به صورت اضطراری با اعضای هیئت رئیسه، تصمیم بر آن شد که حتی‌المقدور، بیشتر کلاس‌های آموزشی نظری به صورت غیرحضوری برگزار شود و با اتخاذ این تصمیم از دهم اسفندماه بیشتر کلاس‌ها برای تمامی مقاطع تحصیلی و به خصوص برای دانشجویان رشته پرستاری به صورت غیرحضوری و از طریق بستر اینترنتی در حال برگزاری است. »

رئیس واحد دهاقان تصریح کرد: « در روزهای آغازین شیوع بیماری ویروسی کرونا با اعضای هیات علمی واحد و مدیران گروه جلسات هماهنگی و توجیهی برگزار و تصمیم بر آن شد که کلاس ها تا روز 28 اسفند ماه 98 برقرار و در سال جدید نیز از 7 فروردین، کلاس‌ها آغاز و به امر آموزش مشغول شوند. با توجه به حساسیت موضوع کلاس‌ها در ابتدا برای دانشجویان رشته‌های پرستاری و کامپیوتر و سپس برای دانشجویان مقاطع دکترا و ارشد در رشته‌های مدیریت، جامعه شناسی، ادبیات و... برگزار و در حال برگزاری است. »

 
تاریخ:
1398/12/13
تعداد بازدید:
603
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal