انتصاب سرپرست حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد دهاقان
دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان، طی حکمی، دکتر جواد استادمحمدی را به سمت سرپرست حوزه معاونت دانشجویی واحد منصوب کرد.
 

متن حکم صادره به این شرح است:

جناب آقای دکتر جواد استادمحمدی

سلام علیکم

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی و براساس مجوز شماره 207ـ14ـ99/م مورخ 21/4/99، دبیر محترم هیأت امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان، به موجب این حکم به مدت سه ماه به‌عنوان سرپرست موقت حوزه معاونت دانشجویی و فرهنگی این واحد دانشگاهی  منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند سبحان و بکارگیری تمامی ظرفیت‌ها در راستای پیشرفت و تعالی دانشگاه و خدمت به جامعه دانشگاهیان موفق باشید.

لازم به ذکر است که دکتر جواد استاد محمدی، استادیار گروه معارف اسلامی واحد و دارای مدرک دکترای فلسفه و کلام ـ معارف اسلامی، از دانشگاه معارف اسلامی قم است که از سال 82 تاکنون سابقه مدیر گروهی معارف اسلامی، عضویت در کمیته انتصابات منطقه 4،  مدیر گروهی دکترای فلسفه و کلام اسلامی و تصوف و عرفان اسلامی، عضویت در شورای فرهنگ عمومی شهرستان، عضویت در هیئت اجرایی انتخابات و شورای نگهبان، استاد نمونه فرهنگی، نفر برتر دوره‌های مختلف مسابقات قرآن و عترت و... را در کارنامه خود دارد.

دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان با اهداء لوح تقدیری از تلاش‌ها و زحمات چند ساله دکتر اسماعیل باقری در سمت معاونت دانشجویی فرهنگی واحد تقدیر و تشکر کرد. دکتر باقری با سابقه‌ای حدود 6 سال خدمت در سمت معاونت دانشجویی فرهنگی در جلسه تکریم خود، مورد قدردانی تمامی حاضران قرار گرفت.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/04/25
تعداد بازدید:
204
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal