رئیس واحد دهاقان: در مقابل بیماری کرونا نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه تلاش می‌کنیم با تبدیل تهدیدها به فرصت، دانشگاه را به اهداف مطلوب‌تری نزدیک کنیم
دکتر سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان در جمع مدیران گروههای آموزشی از پیگیری رشته های جدید این واحد دانشگاهی در شورای گسترش خبر داد.

حجازی ضمن اعلام این خبر گفت:: « در سال 98 در امر جذب دانشجو عملکرد قابل قبولی نسبت به سال قبل داشتیم. چند نفر از کارکنان در قالب دو گروه مجزا، در واحدهای مختلف مستقر در شهرک‌های صنعتی استان اصفهان حضور یافتند و در خصوص رشته های خاص واحد اطلاع رسانی نمودند که موفقیت‌هایی برای واحد در پی داشت.»

او ادامه داد: « در سال جاری نیز علی‌رغم وجود بیماری کرونا و شرایط حادث شده با انجام برنامه‌ریزی های خاص و تمهیدات اتخاذی، برآنیم که در بحث جذب دانشجو عملکرد بهتر و مطلوب‌تر از سال های قبل، برای واحد داشته باشیم. در همین راستا از تمامی اساتید و مدیران گروه های آموزشی تقاضا داریم که علاوه بر انجام برنامه‌ریزی و تدریس، به طور جدی و پررنگ‌تر از گذشته، وارد مبحث جذب دانشجو شوند، زیرا بقا و ماندگاری هر دانشگاه، منوط به وجود دانشجویان است.»

حجازی اضافه کرد: « در زمینه ایجاد رشته های جدید در دانشگاه، پرونده رشته های درخواستی واحد در شورای گسترش در حال پیگیری است که امیدواریم رشته های مورد نظر ما، هر چه سریعتر به رشته های موجود در واحد اضافه شوند و دانشجویان در رشته‌های جدید مشغول به تحصیل شوند. »

رئیس واحد دهاقان متذکر شد: « در مقابل بیماری کرونا نه تنها تسلیم نمی‌شویم بلکه تلاش می‌کنیم با تبدیل تهدیدها به فرصت، دانشگاه را به اهداف مطلوب‌تری نزدیک کنیم.»                                                                                                                         

حجازی در پایان تصریح کرد: « در زمینه آزمایشگاه‌ها، آزمایشگاه بتن واحد به نحو مطلوبی فعال است و آزمایش های دوام بتن در سطح شهرستان در آزمایشگاه واحد انجام می‌شود. این مهم، موفقیت چشمگیری برای دانشگاه محسوب می شود. در بخش توسعه فعالیت‌های آزمایشگاه بتن، تصمیم بر آن است که قادر باشیم نمونه‌های بتن را از سایر استان‌های همجوار برای انجام آزمایشات دوام بتن به آزمایشگاه واحد، هدایت نماییم.»

 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/05/01
تعداد بازدید:
48
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal