نماینده شهرستانهای شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی: دانشگاه آزاد دهاقان در کشور یک برند است
جلسه شورای اداری شهرستان دهاقان با حضور سمیه محمودی، نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در مجلس شورای اسلامی، نماینده امام جمعه و جمعی از روسای ادارات و مسئولان شهرستان به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دهاقان برگزار شد.

 

در این جلسه محمودی، نماینده مردم شهرستان‌های شهرضا و دهاقان در ابتدای سخنان خود گفت: «  دانشگاه آزاد دهاقان در کشور یک برند است، زمانی که با مدیران کشوری صحبت می‌کنیم، دهاقان را بیشتر با نام دانشگاه آزاد اسلامی دهاقان می‌شناسند. امیدوارم که دانشگاه از فرصتی که در اختیار دارد برای کمک به شهرستان بیشترین بهره را ببرد. »

محمودی افزود: «  از اساتید و کارکنان دانشگاهی با این وسعت و شرایط مطلوب،  انتظار می رود که طرح و ایده های خوب و  چشمگیر در سطح کشوری را مطرح نموده تا پس از انجام مراحل اداری به قانون تبدیل شوند و با وضع همین قوانین جدید، قادر باشیم گره از مشکلات موجود باز کنیم. »

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در ادامه خاطر نشان کرد: «  مباحث اقتصادی و معیشتی جامعه جزو اولین اولویت های نمایندگان و نیز اینجانب در مجلس شورای اسلامی است که در مبحث کلان نیز برای حل مشکلات و معضلات موجود اعلام آمادگی نموده‌ام. معضلات سطح شهرستان برای حل شدن در صدر برنامه‌های بنده قرار دارد که با فضل خداوند در دوره جدید مجلس و در ادامه تلاش‌هایم درمجلس قبلی، پیگیر مطالبات بر حق مردم خواهم بود. »

دکتر جواد استاد محمدی، سرپرست حوزه معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه نیز در این نشست در سخنانی گفت: «  تاسیس دانشگاه، اندیشه بلند و همتی مضاعف می‌طلبد، مردم شهرستان دهاقان از این آزمون سربلند بیرون آمدند و این مجموعه عظیم را بنا نهادند،  مجموعه‌ای که حاصل تلاش و همت مردم شهرستان دهاقان است، کمک های خانواده شهدا نیز به عنوان خیر و برکت، پشتیبان این مجموعه بوده است و دعای خیر آنها باعث استمرار و ماندگاری دانشگاه شده است. »

استادمحمدی تصریح کرد: «  مسائل فرهنگی از مسائل اساسی، مهم و زیربنایی هر جامعه و دانشگاهی محسوب می‌شوند. در مسائل فرهنگی نیاز به تلاش و برنامه ریزی‌های زیاد داریم. در شرایط کنونی و با حضور بیماری کرونا، همگی باید با رعایت دستورالعمل‌ها، نهایت استفاده را از موقعیت ایجاد شده بنماییم. بسیاری از برنامه‌های فرهنگی دانشگاه را با استفاده از فضای مجازی ادامه داده‌ایم و از واحدهای موفق در این زمینه هستیم. نشست‌های علمی، فرهنگی، تفسیر قرآن، برگزاری ادعیه و... در فضای مجازی، از دیگر برنامه های اجرائی واحد به صورت برخط است. »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/06/06
تعداد بازدید:
190
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal