رئیس واحد دهاقان: راز ماندگاری سردار سلیمانی در ولایت مداری و مردم داری بود
نشست اعضای هیئت رئیسه واحد دهاقان با مدیران گروه های آموزشی با رعایت موازین بهداشتی و در محل سالن اجلاس کتابخانه مرکزی علامه طباطبایی برگزار شد.
در این نشست دکتر سیدحسن حجازی، رئیس واحد دهاقان ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه(س) در سخنانی گفت: سپهبد شهید، حاج قاسم سلیمانی یکی از محبوب‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی بود و زحمات زیادی برای این انقلاب و این مرزوبوم کشید. او یکی از پیروان واقعی و به تمام معنای خط امام(ره) و رهرو مقام معظم رهبری(زید عزه)  بود که زندگی خود را صرف مبارزه با استکبار کرد.
وی افزود: بدون تردید راز ماندگاری سردار سلیمانی، ولایت‌مداری، مردم‌داری، اخلاص و تقوای ایشان بود. بزرگ‌مردی که بدون توجه به امور دنیوی، خود را از سال‌ها قبل، برای حضور در محضر خداوند و دست‌یابی به شهادت آماده نموده بود. امیدوارم که همه ما بتوانیم راه ایشان و همه شهدای این مکتب را ادامه دهیم و دست استکبار را از زیاده‌خواهی‌هایشان، کوتاه کنیم.
حجازی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به ویژگی‌های شخصیتی سردار سلیمانی خاطرنشان کرد: ما باید سادگی، بی پیرایه بودن و زندگی و منش سردار را الگوی خود قرار دهیم و همانند ایشان، خود را برای شهادت در راه این مرز و بوم آماده و مهیا نگهداریم.
رئیس دانشگاه دهاقان با بیان بخشی از عملکرد واحد در حوزه پژوهش و فناوری، ادامه داد: واحد دهاقان یکی از واحدهای خوب استان اصفهان به حساب می آید که این امر، نتیجه تلاش همه اعضای هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و کارکنان خدوم دانشگاه است، کسب عنوان سوم در پنجمین جشنواره پژوهشی استان اصفهان، خود گواهی است بر این مدعا.
حجازی خاطرنشان کرد: تلاش همه ما بر این خواهد بود که در فرصت‌های آتی بتوانیم ضمن حفظ این عنوان، نیم‌نگاهی به ارتقاء آن داشته باشیم و به سوی عنوان های بالاتر حرکت نماییم، موفقیت کسب شده، حاصل کار تیمی و نتیجه زحمات همه پرسنل دانشگاه است و من از تلاش‌های همه در کسب این عنوان تقدیر و تشکر می نمایم.
 در پایان این نشست، از برترین‌های پژوهش و فناوری دانشگاه دهاقان به این شرح تقدیر به عمل آمد: ثبت اختراع داخلی برتر، اسپری جوهر با قابلیت پاک شدن سریع، مجری، علی احمدحسینی، دانشجوی واحد، آزمایشگاه برتر، آزمایشگاه دوام بتن، مجری، دکتر بابک بهفروز، عضو هیئت علمی دانشگاه و طرح برون‌دانشگاهی برتر، خدمات مشاوره و استقرار آراستگی s5 در شرکت توزیع برق شهرستان اصفهان، مجری،  دکتر علیرضا شیروانی، عضو هیئت علمی دانشگاه تقدیر به عمل آمد.
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/10/13
تعداد بازدید:
66
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal