بازدید سرزده رئیس محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان،جناب آقای دکتر نجفی از واحد دهاقان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، دکتر پیام نجفی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان در دیداری سرزده، از واحددهاقان دیدن کرد.
 
نجفی در ابتدای این برنامه ضمن بازدید از گلخانه تولید بذر هیبرید واحد در سخنانی گفت: واحد دهاقان با برخورداری از آب، خاک، هوای خوب و قرار گرفتن در اقلیمی مناسب، قابلیت تولید محصولات کشاورزی زیربنایی و استراتژیک از جمله بذر هیبرید در مقیاس چشمگیر را دارد. این دانشگاه باید طرح گسترش تولید بذر هیبرید خود را به منظور تحقق اقتصاد مقاومتی و نیز ایجاد اشتغال برای جوانان در سطح شهرستان با سرعت به پیش ببرد تا با گسترش تولید، مردم شهرستان بتوانند از فرصت به دست آمده برای یافتن فرصت شغلی و کسب درآمد استفاده نموده و تولید ثروت از طریق یافته های علمی و پژوهشی دانشگاه را به طور ملموس رویت کنند.
رئیس دانشگاه آزاد استان اصفهان در ادامه با اشاره به ترکیب مناسب کادر هیات علمی واحد دهاقان و برخورداری از تجارب بسیار مناسب علمی به منظور برگزاری دوره ها و کارگاه های کوتاه‌مدت آموزشی به ویژه در مبحث مدیریت و جامعه‌شناسی خاطرنشان کرد:  با برنامه‌ریزی و تدوین دوره‌های علمی و آموزشی کوتاه‌مدت برخط می‌توان به نتایج مطلوبی برای درآمدزایی غیرشهریه‌ای دست یافت.
نجفی در پایان ضمن بازدید از حوزه اداری و دیدار با کارکنان، در آزمایشگاه بتن واحد حضور یافت و پس از استماع توضیحات مسئولان آزمایشگاه تصریح کرد: این آزمایشگاه باید با اتخاذ تمهیدات و سوگیری مناسب، علاوه بر جذب طرح‌های برون دانشگاهی، زمینه و بستر ایجاد ارتباط هر چه بیشتر با صنایع و کارخانه‌های سطح استان را فراهم نموده و در رهگذر این ارتباط، با انجام فعالیت های نوآورانه به وسیله استفاده از پتانسیل های موجود خود به بسط و گسترش دامنه کاری خویش اقدام کند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/12/13
تعداد بازدید:
153
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal