مدیر فرهنگی واحد دهاقان: صندوق خیریه امام حسن مجتبی(ع) واحد دهاقان به مناسبت اعیاد رجب و شعبانیه به کمک نیازمندان شتافت
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، حجت الاسلام علی شهریاری، مدیر فرهنگی این واحد دانشگاهی ضمن اعلام این خبر افزود: یاری رساندن و کمک به فقرا و محرومین جامعه، از باید های رفتاری در هر جامعه‌ای به حساب می‌آید. در شرایط کنونی و قرار گرفتن در آستانه سال جدید و نیز وجود نوسانات اقتصادی، ضرورت توجه بیش از پیش به وضعیت معیشت نیازمندان احساس می‌شود.

شهریاری ادامه داد: دین اسلام به عنوان کامل‌ترین دین، توجه ویژه‌ای به نوع‌دوستی، انسانیت و کمک به هم‌نوعان دارد که در همین راستا، جامعه با گسترش کمک به نیازمندان خود، علاوه بر نهادینه‌سازی مسئولیت پذیری عمومی، به تسکین و بهبود مسائل اجتماعی می پردازد. قرآن کریم نیز در آیات متعددی مومنان را به موضوعاتی نظیر احسان و بخشش به همنوعان سفارش کرده است. در واقع کمک به نیازمندان، به نوعی پاسخ به نیاز درونی ماست که می‌توان از آن به عنوان یک وظیفه دینی نام برد.

مدیر فرهنگی واحد دهاقان در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به اقدامات صندوق خیریه امام حسن مجتبی(ع) این واحد دانشگاهی خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده توسط معاونت دانشجویی و فرهنگی این صندوق، تعدادی سبد معیشتی به مبلغ 160 هزار تومان به منظور کمک به نیازمندان تهیه کرد که حاوی اقلام غذایی مورد نیاز خانوار می‌باشد. این صندوق قصد دارد پس از جمع آوری کمک‌های همکاران واحد، سبدهای تهیه شده را در اختیار نیازمندان شناسایی شده قرار دهد.

شهریاری در پایان افزود: صندوق خیریه این واحد دانشگاهی با شماره حساب 0110218657000 و  شماره کارت 6037997144267731 آماده دریافت کمک های نقدی خیرین می باشد.

 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1399/12/27
تعداد بازدید:
107
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal