معاون علمی واحد دهاقان: واحد دهاقان، جزو واحدهای پیشرو استان و کشور در برگزاری کلاس‌های برخط است
دکتر محمد علی چیت‌ساز، معاون علمی واحد دهاقان در گفتگوی خود با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا، ضمن اعلام این خبر گفت: در آغاز شروع بیماری کرونا، واحد دهاقان عزم خود را برای برگزاری کلاس‌های درسی به صورت برخط جزم نمود و پس از طی شدن سه یا چهار روز از بیماری کرونا، برنامه آموزشی کلاس های درسی خود را به صورت برخط آغاز کرد.
وی ادامه داد: به لطف تدابیر اتخاذ شده و بسترهای موجود و تکمیل نیازهای لازم برای برگزاری کلاس‌ها، تمامی برنامه‌های آموزش رسمی خود را به صورت برخط و با کمترین اشکال فنی برگزار کردیم.
معاون علمی واحد دهاقان ضمن تقدیر از تلاش‌های همه همکاران در واحد برای برگزاری هرچه بهتر کلاس‌های درسی خاطرنشان کرد: در ترم جاری نیز در ادامه برگزاری کلاس‌ها به صورت برخط، در طول هفته 413 کلاس داشتیم که جمعاً در طول ترم بیش از 6 هزار و 358 کلاس به صورت مجازی برگزار نمودیم.
چیت‌ساز افزود: در طول ترم هیچ کلاس برگزار نشده‌ای نداشتیم،کلاس های عملی شامل کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های رشته های فنی، هم در فضای مجازی در طول ترم و هم در خردادماه در زمانی که وضعیت کرونا زرد بود به صورت حضوری و با رعایت تمامی دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار گردید.
 معاون علمی واحد در ادامه با اشاره به چگونگی برگزاری کلاس‌های دانشجویان رشته پرستاری واحد بیان کرد: کلاس‌های کارآموزی و کارآموزی در عرصه پرستاری به صورت حضوری در بیمارستان ها برگزار گردید، کلاس‌های کارگاه عفونت، کارگاه آموزش به بیمار و کارگاه مهارت به صورت مجازی در فضای آدوب کانکت برگزار  و کلاس‌های آزمایشگاه پرستاری به صورت حضوری و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و تقسیم بندی دانشجویان در پراتیک دانشگاه برگزار شد.
چیت‌ساز در پایان تصریح کرد: تمامی کلاس‌های درسی در بستر نرم افزار بیگ بلو باتن برگزار گردید و نرم افزار آدوب کانکت به عنوان پشتیبان کلاس‌ها در نظر گرفته شد، تمامی کلاس‌های دانشگاه که در فضای مجازی برگزار شد، ضبط گردیده که مورد استفاده دانشجویان قرار می‌گیرد.
تاریخ:
1400/04/23
تعداد بازدید:
106
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal