دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان: حجاب ضامن سلامتی روان فرد و جامعه است
به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، حجت الاسلام و المسلمین احمد عبداللهی نژاد، دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان با جمعی از مسئولان شهرستان از واحد دهاقان بازدید کرد.
 
 عبداللهی نژاد در این بازی دریا کارمندان زن دانشگاه گفت: حجاب دارای آثار و فواید بسیار زیادی روی فرد و جامعه است و به جرأت می‌توان گفت که حجاب، ضامن سلامتی روان در فرد و جامعه است. حجاب برای زنان مصونیت و پشتوانه دینی و اعتقادی است که باعث حفظ جایگاه انسانی زنان می‌شود.
وی افزود:  هر چقدر اهتمام در امر حجاب، مراتب بالاتر و برتری داشته باشد، تاثیر آن بر معنویات و اخلاقیات فرد و اجتماع بیشتر خواهد بود. حجاب از ضروریات دین است و افراد محجبه، مروج و مبلغ دین اسلام به حساب می‌آیند.
 عبداللهی نژاد در در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه حجاب، به هیچ عنوان موجب سلب آزادی از زنان و کاهش حضور آنان در اجتماع نمی‌شود، تصریح کرد: زن با استفاده از قانون حجاب، نشان می‌دهد که معنای حجاب و فلسفه آن را از طرف خداوند درک کرده است و با درک این قانون، با استفاده از حجاب در جامعه و فعالیت‌های اجتماعی حضور می یابد، چون زن با استفاده از حجاب، در جامعه احساس امنیت می نماید.
 رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در پایان ضمن تقدیر و تجلیل از بانوان محجبه واحددهاقان خاطرنشان کرد: اگر دین برای حجاب حدی قرار ندهد و الزامی در کار حجاب نباشد، تمامی رشته‌های جامعه از هم گسسته خواهد شد، آنچنان که شاهد گسسته شدن جامعه و ارزش‌های آن در غرب به دلیل عدم رعایت حجاب هستیم. تقدیر از بانوان محجبه و باحجاب بر همه افراد واجب است، چرا که آنان، مبلغان و مروجان دستور صریح خداوند هستند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1400/04/29
تعداد بازدید:
80
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal