حضور کارکنان واحد دهاقان در راهپیمایی 13 آبان
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، جمعی از کارکنان و اعضای هیأت رئیسه واحد دهاقان دوش به دوش آحاد جامعه در راهپیمایی سیزدهم آبان ماه شرکت کردند.
 
دکتر سید حسن حجازی، سرپرست واحد درخصوص وقایع این روز بزرگ در تاریخ ایران اسلامی گفت: « روز 13 آبان حوادث بزرگ و سرنوشت‌سازی را در خود جای داده است. حوادثی همچون تبعید امام خمینی (ره) در سال 42 و کشتار دانش‌آموزان و دانشجویان در سال 57 و در نهایت تسخیر سفارت آمریکا و پایانی بر دست‌اندازی‌های آمریکا در ایران اسلامی.»

حجازی تصریح کرد: « در سال 57 دانش‌آموزان در پی جنبش دانشجویی علیه رژیم شاه در خیابان‌های دانشگاه تهران اقدام به تظاهرات نمودند که در اثر تیراندازی گارد شاهنشاهی ده‌ها نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان به خاک و خون کشیده شدند و این روز به یک نقطه عطف در مبارزات علیه رژیم طاغوت تبدیل شد.»

سرپرست واحد دهاقان در پایان خاطرنشان کرد: « امروزه در سایه تعالیم اسلام، دانش‌آموزان می‌دانند که باید در معبد انسانیت ، آزادانه و آگاهانه در برابر خداوند به نماز بایستند و تنها در برابر خداوند به سجده بروند. سیزده آبان به دل همه ما قوت داد و غروری مقدس و حماسه‌ساز را در ما زنده کرد. در این روز بود که مردم غیور و سربلند ایران به جهانیان نشان دادند که دیوار ظلم و ستم، فرو ریختنی و زوال‌پذیر است.»
 
 
 
تاریخ:
1397/08/13
تعداد بازدید:
95
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal