برگزاری جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به میزبانی واحد دهاقان
.
 
مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان:
 
انقلاب ما با استقامت، توکل به خداوند و فرمانپذیری از رهبری، به شجره طیبه و نیرومندی تبدیل شده است.
 
یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان به میزبانی واحد دهاقان برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت‌الاسلام عباسعلی حیدری، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان اصفهان در این جلسه در سخنانی گفت: « در چهل سالگی انقلاب اسلامی و علیرغم همه دشمنی‌ها، همه کینه‌توزی‌ها، همه توطئه‌ها و طراحی‌های خرد و کلانی که علیه ما صورت گرفته، امروز به حمدالله، انقلاب ما که چهل سال پیش یک نهال نوپا بود، با استقامت، توکل به خداوند و با فرمانپذیری از رهبری، تبدیل به شجره طیبه‌ و تنومندی شده است و با لطف خدا، دشمنان ما طی این سال‌ها به مراتب ضعیف‌تر و ما به مراتب قوی‌تر شده‌ایم. زمانی امریکا ادعای سیطره و کدخدایی جهان را داشت، اما امروزه از آن ادعا، تنها و تنها یک عربده‌کشی بر جای مانده است.»
حیدری بیان داشت: « امریکا از روزی که انقلاب به پیروزی رسید، درصدد برآمد که انقلاب را از بین ببرد و در این دیدگاه برای از بین بردن انقلاب و ایران اسلامی با دیگر کشورهای جهان، متفق‌القول بود. در داخل نیز گروهی از منافقان براین آتش دامن زدند و آب به آسیاب دشمنان ریختند. اما باید بدانیم که هر کدام از ما اگر با انقلاب و رهبر خود همراهی کردیم، پیروز هستیم و اگر دلمان لرزید و همراهی نکردیم، قطار انقلاب به سمت جلو در حرکت است و این ما هستیم که متضرر خواهیم شد.»
 
دکتر احمد آذین هم در این نشست گفت: انقلاب اسلامی ایران دستاوردهای کم‌نظیر و بی‌نظیری داشته و دلیل کینه‌توزی‌ها و خصومت‌ها نیز همین افتخارات عظیم است.
وی افزود: حجم دشمنی‌ها و خصومت‌های دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون نشان از حقانیت این انقلاب دارد و این حجم از دشمنی با کمتر انقلابی در دنیا صورت گرفته است.
استاد گروه علوم سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: در دنیا انقلاب‌های زیادی رخ داده است؛ اما هیچ انقلابی به اندازه انقلاب اسلامی ایران تأثیرات شگرف داخلی، منطقه‌ای و بین‌المللی نداشته است و امروز می‌بینید که جنبش جلیقه‌زردهای فرانسوی الگوی حرکت خود را انقلاب اسلامی می‌دانند و به حق باید انقلاب اسلامی را انقلاب کبیر اسلامی دانست.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: به برکت انقلاب اسلامی افتخارات زیادی در عرصه‌های فرهنگی، اقتصادی، علمی و نظامی برای ایران به‌دست آمده است که رتبه‌های نخست تا پنجم در بسیاری از علوم و فناوری‌های جهانی، رتبه سوم نانوفناوری، رتبه ششم فناوری موشک‌های بالستیک، رتبه نخست فناوری موشک‌های نقطه‌زن، رتبه دوم پهبادهای رادارگریز و صدها افتخار دیگر گوشه‌ای از این دستاوردهاست.
آذین با بیان اینکه برخی افتخارات به‌دست آمده در جمهوری اسلامی ایران در طول تاریخ ایران بی‌سابقه بوده است، عنوان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی نیز که از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، توانسته است در عمر بابرکت خود به عنوان یک کنشگر فعال اجتماعی نقش ویژه خود را در توسعه علم و دانش و فناوری به خوبی ایفا کند.
دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان گفت: صفت بامسمای ”اسلامی» در عنوان دانشگاه آزاد اسلامی را باید ارج نهیم و برای اسلامی‌شدن همه ابعاد این دانشگاه تلاش کنیم و در این میان توجه به فضای اسلامی محیط دانشگاه بسیار حائز اهمیت بوده و نقش مدیریت مؤثر آقای ولایتی به عنوان رئیس هیئت امنا و آقای طهرانچی به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این دوره تأثیرات مثبتی بر پیشبرد این اهداف داشته است.

 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1397/10/18
تعداد بازدید:
152
منبع:
روابط عمومی واحد
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal