ادای احترام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به مقام شامخ شهدای گمنام واحد دهاقان
دکتر طهران‌چی پس از ورود به واحد دهاقان، پس از حضور در بوستان شهدای گمنام واحد و ادای احترام به مقام شهدا، از گلخانه تولید بذر خیار هیبریدی و نیز آزمایشگاه تخصصی دوام بتن این واحد دانشگاهی دیدن کرد.
 
آزمایشگاه تخصصی دوام بتن واحد دهاقان، اولین آزمایشگاه تخصصی دوام بتن در سطح تمامی واحدهای دانشگاه آزاد کل کشور و نیز در سطح کلیه دانشگاه های دولتی استان اصفهان می باشد. این آزمایشگاه به صورت تخصصی، مسائل و مشکلات مربوط به خرابی های ناشی از انواع عوامل خورنده در کل سازه های بتنی را مورد بررسی قرار داده و این پتانسیل را دارد که با تمامی ارگان های وابسته در مناطق جنوبی کشور که پتانسیل خوردگی از اهمیت بالایی برخوردار است، همکاری نماید.
پس از همکاری تنگاتنگ واحد با مرکز تحقیقاتی بذر دانشگاه آزاد خوراسگان و شرکت نگین بذر، پتانسیل شهرستان دهاقان در تولید و کاشت محصولات گلخانه ای فعال گردید و گلخانه های دانشگاه دهاقان برای اولین بار در سطح جنوب استان اصفهان به صورت تخصصی، فعالیت های دانش بنیان مربوط به تولیدات بذر هیبرید را آغاز نمود. لازم به ذکر است که به واسطه پتانسیل بالای محصولات هیبریدی در حوزه صادرات، دورنمای تبیین شده در این حوزه بسیار روشن بوده و این واحد با عمل به فرمایش مقام معظم رهبری در راستای فعال سازی تولیدات داخلی، تبدیل به یکی از واحدهای پیشرو در حوزه اقتصاد مقاومتی و توجه به صادرات غیرنفتی خواهد شد. از طرفی برای تولید بذر خیار هیبرید، به نیروی کار نیمه وقت نیاز خواهد بود که می توان با این کار زمینه اشتغال دانشجویان واحد را به صورت پارت تایم فراهم نمود.
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ:
1398/02/16
تعداد بازدید:
182
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal