رئیس واحد دهاقان: با راه اندازی رشته های مدیریت مالی و مدیریت کسب و کارهای کوچک، قطب رشته های مدیریت استان در واحد دهاقان تقویت و تثبیت شد.
-

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از واحد دهاقان، دکتر سیدحسن حجازی، رئیس این دانشگاه در گفتگوی اختصاصی خود با آنا اظهار کرد: « رشته های مدیریت مالی و مدیریت کسب و کارهای کوچک برای اولین بار در واحد دهاقان راه اندازی شده است که در مقطع کارشناسی و بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد.»

وی خاطرنشان کرد: « رشته مدیریت مالی به تربیت نیروی انسانی متخصص برای کار در شرکت های دولتی و خصوصی می پردازد و دانشجویان را با تئوری های نوین مدیریت مالی و کاربرد آن ها آشنا خواهد کرد. در این مقطع دانشجویان علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت مالی، با زمینه های نوین در این رشته و جایگاه آن در عرصه عمل آشنا خواهند شد و دانش آموختگان قادرند در حوزه هایی همچون سرمایه گذاری، بانکداری، بیمه، مدیریت ریسک،مهندسی مالی، تأمین مالی و اعتباری و... در پست های مرتبط سازمانی مانند معاونت مالی، معاونت سرمایه گذاری و تأمین مالی اعتبارات مالی در بانک ها و پروژه ها و شرکت های سرمایه گذاری، بورس اوراق بهادار و... مشغول به کار شوند. مدیریت مالی در حال حاضر دارای آینده شغلی بسیار مناسبی بوده و امکان ادامه تحصیل در این رشته تا مقطع دکترا در واحد دهاقان وجود دارد.»

حجازی تصریح کرد: « در رشته مدیریت کسب و کارهای کوچک، نیروی انسانی ارزش آفرین و مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کارهای جدید برای حرکت سازمان ها، ادارات، موسسات و شرکت های دولتی و خصوصی در مسیر کارآفرینی سازمانی تربیـــت می شوند. دانش آموختگان این رشته می تواند به تنهایی یا در قالب گروه های کاری به راه اندازی یک سیستم کسب و کار جدید، متناسب با امکانات خود و شرایط محلی و منطقه ای خود بپردازند. دانشجویان در این رشته علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت کسب و کارهای کوچک، با زمینه های کاربردی و عرصه های عملیاتی این رشته و نیز مشکلات، محدودیت ها و راهکارهای غلبه بر آن، در عرصه کارآفرینی و کسب و کارهای کوچک آشنا می شوند.»

رئیس واحد دهاقان در پایان بیان داشت: « این دانشگاه، پیش از این با برخورداری از رشته هایی همچون مدیریت بازرگانی، مدیریت بیمه، مدیریت دولتی، مدیریت امور بانکی در مقطع کارشناسی و مدیریت کسب و کار، مدیریت مالی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی، مدیریت سازمان های دولتی در مقطع کارشناسی ارشد و مدیریت دولتی، مدیریت منابع انسانی و مدیریت صنعتی مالی در مقطع دکتری تخصصی به عنوان قطب مدیریت استان و کشور مطرح بوده که با راه اندازی رشته های مدیریت مالی و مدیریت کسب و کارهای کوچک، قطب رشته های مدیریت استان در واحد دهاقان بیش از پیش تقویت و تثبیت شد.»

تاریخ:
1398/06/16
تعداد بازدید:
142
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal